Navigation

Ak počas leta nemám čas, môžem sa aj napriek tomu prihlásiť?

Aj napriek tomu, že nie si schopný/á venovať svojmu projektu celé leto, prihlásenie sa do súťaže môže mať pre teba stále výhody. Tvoj projekt bude zverejnený na stránke: http://socialimpactaward.sk, a teda uvidí ho aj širšia verejnosť. Naviac, môžu byť pre teba a napredovanie tvojho projektu resp. nápadu veľkým prínosom aj workshopy v rámci Social Impact Award. Avšak nebude možné pre teba dostať sa do užšieho výberu finalistov, ktorí sa zúčastnia na letnom inkubátori, pretože táto časť súťaže je určená finalistom, ktorí sa projektom môžu a budú venovať počas leta.

Ak máte ďalšie otázky prosím navštívte našu stránku: http://socialimpactaward.sk, našu Facebook stránku alebo nás kontaktujte priamo cez kontaktný formulár.

Výhercovia Social Impact Award by sa mali zúčastniť medzinárodného samitu “SIA Summit” v novembri 2019 v Kyjeve, kde pred medzinárodnou porotou odprezentujú pokroky dosiahnuté v rámci svojho projektu najmä počas letného inkubátora. Opäť je tu skvelá príležitosť inšpirovať iných a presvedčiť ich o kvalite projektu na ktorom pracujete!

Finančná výhra je vyplácaná postupne, v troch splátkach, aby ste nás presvedčili, že svoj projekt neustále rozvíjate.

Vybratí finalisti musia byť ochotní a dostupní na svojom nápade pracovať počas letných mesiacov (júl-september). Prihliadajúc na stupeň vývoja nápadu, letný inkubátor zahŕňa vytváranie business modelu, prvých prototypov produktu, návrh prvých krokov implementácie do praxe. Social Impact Award teda ponúka možnosť v krátkom čase dosiahnuť veľké výsledky!

Samozrejme! Môžeš sa zúčastniť na ktorokkoľvek podujatí Social Impact Award. Všetky workshopy, kick-off event, či odovzdávanie cien víťazom sú bezplatné a všetkých so záujmom srdečne pozývame. Registrácia na naše podujatia nie je povinná, ale je potrebné sledovať naše novinky a aktuálne dianie.

Stratiť nemáš čo prihlásením sa do Social Impact Award! Na začiatok workshopy a kontakt s ostatnými študentmi ti môže pomôcť si nápad vylepšiť/skonkretizovať. Predovšetkým ak je tvoj nápad príliš “čerstvý”, súťaž ti môže pomôcť aby “dozrel”.

Avšak je dôležité poznamenať, že aj nápady v úplne počiatočnej fáze svojho vývoja majú šancu uspieť v súťaži Social Impact Award pokiaľ je to premyslený nápad a ak ty/tvoj tím dokážete zaručiť, že nápad aj reálne zrealizujete ak by ste súťaž vyhrali.

Almost there

You need to register in order to submit your bulletin & vote.

× close