Navigation

INKUBAČNÝ PROGRAM

Prihlás svoj nápad do Social Impact Award a získaj jednu z 10 vstupeniek do letného inkubátora.
Pomôžeme ti rozbehnúť tvoj projekt snov a získať pre tvoj nápad mentorov alebo investíciu od biznis anjelov.

Inkubátor prebehne počas leta 2018 a pomôže ti v nasledovných oblastiach:

 1. Vzdelávacie kempy // zúčastníš sa 4 vzdelávacích workshopov, ktoré posunú teba a tvoj nápad dopredu míľovými krokmi. Úvodný dvojdňový kemp bude venovaný biznis modelom a zákazníckemu prieskumu. V rámci prototyp kempu sa naučíš ako rýchlo a lacno otestovať tvoj nápad. Promo kemp ti vysvetlí všetko dôležité o svete online marketingu.
 2. Individuálne konzultácie // počas letného inkubátora bude mať každý tím prideleného konzultanta z radov odborníkov a lektorov zo siete úspešných podnikateľov a rozbiehačskej komunity. Budeš sa mať na koho obrátiť vždy, keď sa zasekneš alebo budeš potrebovať poradiť.
 3. Štartovací kapitál // vďaka podpore Nadácie Slovenskej sporiteľne na teba čaká 5000 € pre tvoj nápad. Obháj životaschopnosť tvojho nápadu, prezentuj výsledky tvojej práce pred porotou a získaj finančnú injekciu pre tvoj nápad.
 4. Mentori a investori // Dokáž, že vieš svoj nápad rozbehnúť v malom. Napojíme ťa na popredných slovenských investorov, biznis anjelov a mentorov, ktorí ti pomôžu pokračovať vo veľkom.
 5. Komunita rozbiehačov // letným inkubátorom prejdeš spolu s komunitou ostatných tímov. Vzájomne sa budete podporovať, inšpirovať a hecovať k prekonávaniu všetkých prekážok, ktoré sa vám postavia do cesty.

Prihlás svoj nápad do 9. júna 2018 do 23:59. Vďaka podpore Nadácie Slovenskej sporiteľne získa 10 vybraných nápadov vstupenku zdarma. Prihlásiť sa môžeš tu.

PREČO SA ZAPOJIŤ?

ČO ZÍSKA KAŽDÝ Z 10 FINALISTOV?

 1. Možnosť získať 5000€ štartovací kapitál
 2. Individuálne konzultácie šité na mieru
 3. Podporu pri tvorbe testovacieho webu & kampane
 4. Účasť na workshopoch v rámci vzdelávacích kempov
 5. Napojenie na mentorov a investorov
 6. Podporu od ostatných tímov v rámci inkubátora
 7. Plný prístup do Rozbehni sa! e-learningu
 8. Konzultáciu od odborníkov z programu pre mladých podnikateľov

ČO ČAKÁ NA 3 VÍŤAZOV?

 1. Finančné odmeny 3000€ pre celkového víťaza, 1000€ pre víťaza Ceny Sympatie a 1000€ pre tím s najväčším letným rozvojom.
 2. Cesta na medzinárodnú konferenciu SIA Summit do Gruzínska v novemberi 2018, kde stretneš ďalších viac než 150 spoločenský zodpovedných podnikateľov z viac ako 25 krajín.

Almost there

You need to register in order to submit your bulletin & vote.

× close