Navigation

LETNÝ INKUBAČNÝ PROGRAM

Prihlás svoj nápad do Social Impact Award a získaj jednu z 10 vstupeniek do letného inkubátora.
Pomôžeme ti rozbehnúť tvoj projekt snov a získať pre tvoj nápad mentorov či investíciu od biznis anjelov.

Inkubátor prebehne počas leta 2019 (júl-september) a pomôže ti v nasledovných oblastiach:

  1. Vzdelávacie kempy // zúčastníš sa 4 vzdelávacích workshopov, ktoré posunú teba a tvoj nápad dopredu míľovými krokmi. Úvodný dvojdňový kemp bude venovaný biznis modelom a zákazníckemu prieskumu.
  2. Individuálne konzultácie // počas letného inkubátora bude mať každý tím prideleného konzultanta z radov odborníkov a lektorov zo siete úspešných podnikateľov a rozbiehačskej komunity. Budeš sa mať na koho obrátiť vždy, keď sa zasekneš alebo budeš potrebovať poradiť.
  3. Štartovací kapitál // obháj životaschopnosť tvojho nápadu, prezentuj výsledky tvojej práce pred porotou a získaj finančnú injekciu pre tvoj nápad vo výške 1.500 EUR.
  4. Mentori a investori // Dokáž, že vieš svoj nápad rozbehnúť v malom. Napojíme ťa na popredných slovenských investorov, biznis anjelov a mentorov, ktorí ti pomôžu pokračovať vo veľkom.
  5. Komunita šikovných ľudí // letným inkubátorom prejdeš spolu s komunitou ostatných tímov. Vzájomne sa budete podporovať, inšpirovať a hecovať k prekonávaniu všetkých prekážok, ktoré sa vám postavia do cesty.

Prihlás svoj nápad do 9. júna 2019 do 23:59. 10 vybraných nápadov bude zaradených do letného inkubátora, počas ktorého získaš mentoring a prístup ku komunite aktívnych ľudí zadarmo!  Prihlásiť sa môžeš tu.

Almost there

You need to register in order to submit your bulletin & vote.

× close