Navigation

Na jar organizujeme celý rad workshopv na rôzne témy, ktoré Vám pomôžu posunúť váš nápad k zrealizovateľnému biznisu.

IMPACT CANVAS: OD NÁPADU K VLASTNÉMU PODNIKU

Máte skvelý nápad, ale neviete, ako vymyslieť jeho finančnú udržateľnosť? Potrebujete si zadefinovať, v čom spočíva inovatívnosť vášho nápadu na rozdiel od ostatných projektov? Ako vytvoriť spoločensky prospešný a zároveň finančne udržateľný biznis? Workshop Impact Canvas Vám pomôže v nasmerovaní vášho nápadu. Na záver workshopu si môžete taktiež odkonzultovať svoj nápad alebo sa priamo poradiť o prihláške do programu. Workshop bude vedený v angličtine alebo v slovenčine.

IDEA GENERATION: OD INOVATIVNÍHO NÁPADU K FUNGUJÚCEMU BIZNISU

Je vaším snom podnikať a ešte k tomu vymyslieť niečo skvelé, čo zároveň pomôže vašej komunite alebo okolitému životnému prostrediu? Chcete meniť svoje okolie, ale neviete presne ako na to? Potom Vám pomôže workshop, ktorý vám ukáže si zadefinovať problémy vo vašom okolí, ako k nim následne vytvoriť sociálne prospešné nápady a zadefinovať si cieľové skupiny. Po workshope budete mať plnú hlavu nápadov, na to ako začať podnikať a byť k tomu aj spoločensky prospešný. Workshop je zdarma.

SOCIAL CHANGE: ČO JE SOCIÁLNY DOPAD A AKO SI ZADEFINOVAŤ PROBLÉM, KTORÝ RIEŠIM

Máš nápad ale nie je ti úplne jasné akú sociálnu zmenu chceš dosiahnuť? Zamyslíme sa nad štruktúrou problému, ktorý chceš riešiť z indiviálneho, kultúrneho, materiálneho, spoločenského hľadiska a teda “rozoberieme si problém na drobné”. Ten workshop Vám pomôže detailne vidieť a zadefinovat problémy vo vašom okolí a hľadať na ne konkrétne spoločensky prospešný riešenia.

Almost there

You need to register in order to submit your bulletin & vote.

× close