1. Domov
 2. Partneri
 3. Nefinančné partnerstvá

Nefinančné partnerstvá

Naša práca si vyžaduje nadväzovanie zmysluplných a dlhodobých partnerstiev naprieč rôznymi sektormi. Široká sieť partnerov nám pomáha vybudovať robustný ekosystém sociálneho podnikania na miestnej i medzinárodnej úrovni.

Sociálne výzvy, ktorým ako spoločnosť čelíme, a ktorým sa v rámci programu Social Impact Award venujeme, si vyžadujú kvalitnú spoluprácu naprieč roznymi sektormi, aj medzi nimi. Naším cieľom je vybudovať silnú sieť partnerstiev, ktoré môžu urýchliť rozvoj lokálneho spoločensko prospešného ekosystému. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 1 000 partnermi po celom svete z rôznych sektorov spoločnosti vrátane univerzít, verejných agentúr, ministerstiev, medzinárodných inštitúcií a mnohých ďalších.

Typy partnerstva

Program SIA je jedinečne navrhnutý tak, aby umožňoval nadväzovať niekoľko typov spolupráce. V rámci našej súčasnej stratégie sa snažíme budovať partnerstvá na základe nasledujúcich cieľov:

 • Zvyšovanie povedomia: Inšpirujeme stovky mladých talentov k spoločensko prospešnému podnikaniu, ktoré je ideálnou príležitosťou, ako sa postaviť ku súčasným spoločenským výzvam. V tejto oblasti hľadáme partnerov, ktorí nám pomôžu zasiahnuť väčšiu cieľovú skupinu a priblížia im koncepty sociálne zodpovedného podnikania.
 • Online vzdelávanie: Podporujeme mladých lídrov prostredníctvom starostlivo vytvorených a ľahko dostupných vzdelávacích formátov, aby sme rozvinuli ich potenciál ako inovátorov a podnikateľov. Budeme veľmi radi, pokiaľ s nami na kvalitnom vzdelávacom obsahu budete spolupracovať.
 • Alternatívne kariérne príležitosti: Nie každý sa cíti pripravený na úlohu sociálneho inovátora. Niektorí mladí ľudia chcú využiť svoje zručnosti a znalosti vo svojej kariére v už existujúcich sociálne zodpovedných firmách. Ak ponúkate také príležitosti, či už formou stáží, zamestnania absolventov alebo študentov, určite sa nám ozvite.
 • Podpora Alumni (absolventov): Budujeme dlhodobý ekosystém zahŕňajúci našich bývalých účastníkov a víťazov tak, aby sme im boli dlhodobou podporou v ich kariernej ceste sociálnych inovátorov. Pokiaľ vidíte svoj možný prínos v tejto oblasti, radi vám predstavíme naše aktuálne ciele a kroky.

Naši partneri

Dopad v číslach

 • Organický dosah
  3,6M Oslovených ľudí cez inšpiratívny obsah v minulom roku
 • Artboard 5
  Zapojenie mladých
  9.000+ Účastníkov zapojených do workshopov a podujatí SIA v minulom roku
 • Rozvoj projektov
  181 Projektov, ktoré prešli inkubátorom SIA v minulom roku
 • Globálny dopad
  1.363 Celkový počet projektov, ktoré prešli inkubátorom SIA

Náš dopad

Od roku 2009 má SIA dopad na ticíce mladých aktívnych ľudí vo viac ako 25 krajinách.

Zistiť viac

Spojte sa s nami

Každý úspešný príbeh začína vzájomným rozhovorom. Kontaktujte nás a dozviete sa viac o našej práci a možnostiach spolupráce.