1. Domov
  2. Príbehy
  3. Predstavenie finálových tímov

Predstavenie finálových tímov

Ako sme už spomínali v ostatnom článku, minulý týždeň sme vybrali finalových 10 projektov, ktoré sa sa v nasledujúcich týždňoch pobijú, ale len obrazne, o tri víťazné priečky a hlasy […]

Ako sme už spomínali v ostatnom článku, minulý týždeň sme vybrali finalových 10 projektov, ktoré sa sa v nasledujúcich týždňoch pobijú, ale len obrazne, o tri víťazné priečky a hlasy verejnosti.

Aby ste mali nejaké informácie o projektoch ešte pred samotným finále, prinášame vám krátky prehľad našich tímov:

Accountigo

Získať znalosti v oblasti ekonomiky, účtovníctva a daní môže vďaka tomuto projektu oveľa rýchlejšie. Nájdete tu aj semináre, prednášky a voľné pracovné pozície.

Bodyfix.io

Mobilná aplikácia pre všetkých, ktorým záleží na zdravo tele, konkrétne chrbte.

Card Bards

Pre deti sú hry rovnako dôležité ako dotyk rodiča. CardBards je rodinná spoločenská hra, ktorá spája rodičov s deťmi a vytvára medzi nimi ešte hlbšie spojenia.

Detské centrum Havino

Počuli ste už o canisterapii? Aj psíky dokážu pomáhať, učiť a liečiť. Havino ponúka takéto lekcie pre deti, zároveň aj kurzy a aktivity pre rodičov.

Drogohra

Spoločenská hra pre deti, ktorá im interaktívnym spôsobom vysvetlí nástrahy a hrozby drog.

Ecomind

Tématicky zameraný e-shop, ktorý v sebe nesie niekoľko ekologických aspektov – designy, použité materiály i vedľajšie aktivity.

Matika.in

Vedeli ste, že vaše deti sa môžu učit matematiku a pritom o tom vôbec nevedia? Matika.in je hra a výučbový proces v jednom.

Umění lidem

Umelecké kúsky, ktoré dokážu vrátiť úsmev do života tým, ktorí mali menej šťastia. Vďaka tomuto projektu môžete získať jedinečné dizajny, ktoré pomáhajú.

YHP

Zmajstrovať si niečo do domácnosti či vykonať malú opravu viac nebude problém. Ak vám chýbajú znalosti, ako na to, majstri v dielni vás to naučia.

Zo záhrady

Domáce a čerstvé kytice na vašom stole každý týždeň. Rozvoňajú obývačku i kanceláriu a to všetko pravidelne, podľa typu vášho predplatného.