1. Domov
  2. Program
  3. Ocenenie

Staňte sa víťazom SIA

Cena Social Impact Award poskytuje najsľubnejším projektom popularitu a punc kvality pre širokú škálu kľúčových hráčov v lokálnom i medzinárodnom kontexte, rovnako ako otvára dvere k potenciálnym investorom. Víťazi získajú okrem ceny aj finančnú odmenu, ktorá im môže pomôcť v počiatočnom financovaní nákladov, a k tomu vstupenku na medzinárodný SIA Summit, ktorý je medzinárodným stretnutím sľubných sociálnych inovátorov zo všetkých zúčastnených krajín.

V roku 2011 vznikla aj Cena verejnosti, ktorá má za cieľ oceniť najľúbivejšie projekty z radov verejnosti. Projekty, ktoré získajú najviac hlasov v priebehu komunitného hlasovania dostanú rovnako ocenenie SIA, finančnú odmenu a vstupenku na SIA Summit.

Všetci účastníci inkubačného programu sú automaticky zapojení do súťaže o ocenenie.

Budujte svoj spoločensko prospešný projekt

Náš inkubátor poskytuje potrebnú podporu na vybudovanie vlastného spoločensko prospešného projektu.

Zistiť viac

Skúsenosti víťazov

  • Som vďačný za príležitosti, ktoré mi program SIA priniesol. Špeciálne za možnosť vycestovať na SIA Summit, na ktorom som postretával veľa zaujímavých ľudí, s ktorými sme pozdieľali svoje ”know how” v sociálnej oblasti. Odnášam si veľa cenných rád, ako pracovať s našou cieľovou skupinou a aj to, ako celý projekt smerovať tak, aby sme mohli pomôcť čo najviac zdravotne znevýhodneným ľuďom.”

    Finalist Lukáš Priškin Zakladateľ Deeply

Spoznajte sa s Alumni programu

Existuje veľa príležitostí ako sa spojiť s našou lokálnou komunitou Alumni programu.

Zistiť viac

Naši partneri