1. Domov
 2. Alumni komunita

Staňte sa súčasťou našej komunity

Byť súčasťou Alumni komunity, znamená byť súčasťou inšpiratívnej medzinárodnej komunity mladých sociálnych inovátorov z celého sveta.

Naša lokálna SIA Alumni komunita sa skladá z inšpiratívnych príbehov a úspešných projektov. Umožňuje tvoriť zmysluplné vzťahy a vytvára priestor pre rozvoj a podporu na ceste za lepšou budúcnosťou. Alumni komunita pomáha vytvárať lokálny ekosystém, ktorý vedie k povedomiu a aktivite mladých ľudí vo svete spoločenko prospešného podnikania.

 • Jedičné príležitosti

  Získajte prístup k programom, expertom a mentorom, ktorí vám pomôžu pri vašom rozvoji.

 • Lokálny network

  Spojte sa s úspešnými lokálnymi podnikateľkmi a učte sa od odborníkov z praxe.

 • Staňte sa vzorom

  Zapojte sa do programu SIA, podeľte sa o svoj príbeh a prispejte tak k vzniku novej generácii sociálnych inovátorov.

Skúsenosti účastníkov

 • SIA pomáha zrealizovať to, čo máš ešte len na papieri alebo v hlave. Vďaka skvelému mentorovi som myšlienku previedla do reality. Najlepšie ale je, že tam to nekončí. Naučil ma postupovať krok po kroku a dnes môžem samostatne posúvať projekt ďalej a ďalej.

  Finalist Anna Nekola Zakladateľka Cestujeme INAK
 • SIA Slovakia nášmu projektu swapnito poslúžila najmä ako inšpirácia a „potvrdenie“ toho, že tento projekt má potenciál na tvorenie pozitívneho dopadu. Odkedy sme sa zúčastnili SIA, pravidelne organizujeme udalosti v Piešťanoch a rozširujeme druh aktivít, ktoré ponúkame našim účastníkom. Mimo toho, participácia na udalostiach SIA boli pre nás nielen edukačne prínosné, ale taktiež veľmi príjemným miestom na strávenie času počas leta.

  Finalist Christopher Svitok Zakladateľ swapnito
 • Som vďačný za príležitosti, ktoré mi program SIA priniesol. Špeciálne za možnosť vycestovať na SIA Summit, na ktorom som postretával veľa zaujímavých ľudí, s ktorými sme pozdieľali svoje ”know how” v sociálnej oblasti. Odnášam si veľa cenných rád, ako pracovať s našou cieľovou skupinou a aj to, ako celý projekt smerovať tak, aby sme mohli pomôcť čo najviac zdravotne znevýhodneným ľuďom.”

  Finalist Lukáš Priškin Zakladateľ Deeply

Pridajte sa

Ak ste sa zúčastnili programu SIA a chceli by ste sa pripojiť k našej Alumni komunite, ozvite sa nám!

  Alumni projekty

  Inšpirujte sa našimi úspešnými účastníkmi a ich projektami. SIA Alumni tvoria jednu z najväčších komunít sociálnych inovátorov na svete.

  Zistiť viac

  Medzinárodná Alumni komunita

  Naša medzinárodná Alumni komunita je zložená z bývalých účastníkov SIA naprieč všetkými ročníkmi, ktorá poskytuje otvorený priestor na vzájomnú podporu a jedinečný prístup k príležitostiam pre ďalší rozvoj.

  Dopad v číslach

  • Globálny dopad
   1.363 Celkový počet projektov, ktoré prešli inkubátorom SIA
  • Pre-seed financovanie
   111.000+ Celková finančná odmena udelená víťazom všetkých lokálnych programov SIA
  • Kariéra, ktorá má zmysel
   83,1% Percent bývalých účastníkov, ktorí nepracujú na svojich projektoch, ale sú na pozíciách, ktoré menia svet k lepšiemu

  Pridajte sa k našej medzinárodnej komunite

  Naši Alumni tvoria najväčšiu komunitu sociálnych inovátorov na svete a majú prístup k širokej škále jedinečných príležitostí.

  Zistiť viac