• Aplikačné desatoro

  Stránky kalendára sa znova točia rýchlejšie, než by sme mnohí chceli a očakávali. Už je to znova polovička mája a uzávierka prihlášok do Social Impact Award je o chvíľku tu.

  Aby sme teda boli úplne presný, je tu už o 12 dní, teda vo stredu 24. mája. Tento dátum si teda zapíšte červeným.

  Ak rozmýšľate nad tým, že práve SIA je tá správna možnosť, ktorú by ste si nemali nechať ujsť, ste tu správne. Možno ste už rozhodnutí, možno ešte váhate. Možno ste už na prihláške začali pracovať, možno ju pred sebou ešte tlačíte. Nie je to žiadna veda, nemusíte sa jej báť. Ani nehryzie(me). Prihláška, ani my.

  Pripravili sme pre vás preto Aplikačné desatoro – zoznam bodov, pravidiel a informácií, ktoré by ste mali vedieť predtým, než začnete pracovať na svojej prihláške a kým nám ju odošlete.

  Desatoro:

  1. Prihlásiť sa môžeš do 24. mája 2017 do 23:59.
  2. Pravidlá súťaže Social Impact Award nájdeš tu.
  3. Ak sa prihlásiš do 17. mája, dostaneš možnosť svoj nápad odkonzultovať. Po konzultácii budeš mať možnosť svoju prihlášku upraviť a zvýšiť tak šance na jej úspech.
  4. Najneskôr do 24. mája 2017, 12:00 ti pošleme potvrdzovací email o prijatí tvojej prihlášky. Ak ho nedostaneš, over si, či sme tvoju prihlášku dostali.
  5. Priprav si komplexný popis svojho projektu na max. 1 stranu A4. Pomocné otázky, na ktoré chceme vidieť odpoveď, nájdeš v prihláške.
  6. V prípade potreby dodatočných informácií ťa budeme telefonicky kontaktovať vo štvrtok 25. mája medzi 14:00 – 16:00. Ak je to len trochu možné, buď v tomto čase dostupný na svojom telefóne.
  7. Prihlášky posúdi porota projektu Social Impact Award a vyberie postupujúcich, ktorých vyhlásime 26. mája. Tí sa zúčastnia Validačného bootcampu.
  8. Odporúčame ti pripraviť si odpovede vopred a do prihlášky ich kopírovať. Formulár nie je možné uložiť a pokračovať s vyplnením prihlášky neskôr.
  9. Používaj prosím najnovšie verzie internetových prehliadačov. Neaktualizované verzie môžu v prihláške ukazovať chyby.
  10. Ak budeš mať akékoľvek otázky, radi ich zodpovieme na jakub.pediac@rozbehnisa.sk.

Comments are closed.