• O čo sa tento rok súťaží?

  Nebudeme sa predsa tváriť, že o to nejde. Ide.

  Ľudia sú predsa od nepamäti motivovaní aj externými faktormi a práve súťaže a odmeny v nich nás často vedia dokopať k ešte lepším výkonom, než sme si mysleli. Niektorí sa ich možno zúčastňujú len kvôli cenám, pre ostatných sú len peknými doplnkami niekde v pozadí. Zaujímajú nás však všetkých.

  O čo sa teda tento rok hrá?

  Letný SIA inkubátor

  Čo je to za výhru, ak vďaka nej musíš makať ešte viac? Ale áno, účasť v letnom inkubátore je výhrou pre 20 tímov, ktoré budú mať najväčší potenciál uspieť. Veď vďaka letnému inkubátoru:

  • spoznáš ostatných motivovaných rozbiehačov, ktorí sa snažia vytvoriť niečo dobré
  • zúčastníš sa troch celodenných seminárov, ktoré ťa postupne naučia obrúsiť tvoj projekt
  • získaš prístup k expertom z rôznych oblastí
  • vytvoríš svoj prvý prototyp
  • nájdeš prvých zákazníkov

  A možno ešte oveľa viac.

  Money, money, money…

  Inkubátorom to nekončí, naopak, iba začína. Ak sa ti podarí uspieť, dostaneš tiež prístup k začiatočnému kapitálu. Vďaka Naácii Slovenskej sporiteľne máme tento rok pre víťazov pripravené šeky vo výške až 5 000 €. Zároveň ťa vieme nasmerovať k úspešným podnikateľom a investorom, cez ktorých budeš mať možnosť získať ďalšie potrebné zdroje na rozvoj svojho projektu.

  Social Impact Summit

  Alebo v skratke SIS je stretnutie všetkých víťazov a organizátorov z lokálnych edícií súťaže. Minulé roky sa tento summit konal vo Viedni, tentokrát sa posunieme o niečo južnejšie, do Srbska. Ak teda vyhráš, pocestujeme spoločne do Belehradu. Budú nás čakať tri dni plné vzdelávania, networkingu, ale aj zábavy. A to všetko na nás. Na začiatok novembra si preto radšej nič neplánuj.

  Ak ti teda doteraz nebolo jasné, prečo sa zapojiť, tu to máš čierne na bielom. Získať môžeš veľa, stratíš len nudu a zabitý čas. A to znie ako celkom výhodná rovnica. Tak čo, ideš do toho?

Comments are closed.