• Rozbiehačské workshopy aj v tvojom meste!

  Social Impact Award ti vďaka podpore nadácie Slovenskej Sporiteľne prináša rozbiehačské workshopy! Naučíme ťa ako nájsť, uchopiť a otestovať svoj social biznis projekt.  Hľadáme rozbiehačov, ktorí chcú rozbehnúť udržateľný a zmysluplný projekt v rámci Social Impact Award.

  Prvý workshop sa uskutočnil 31. Januára v Bratislave a zúčastnilo sa ho 15 rozbiehačov. Účastníci ho hodnotili veľmi pozitívne:

  Pozor! Hrozí prenos nadšenia a energie!  Asi vás to prinúti vyskúšať veľa písmeniek z abecedy, keďže plán A sa nemusí podariť…“ Andrej, autor projektu Bylinkári

   „Je pre všetkých, ktorých omína pretlak nápadov a nespokojnosti s vecami, ktorým by chceli pomôcť a nevedia, kde ho začať pretavovať do realizácie.“ Zuzana, autorka projektu Real Thing

   „Rozhodne akcia, ktorá nechá kopu chrobákov v hlave.“ Anonym:)

  sia

  Ďalšie workshopy sa uskutočnia 13. Februára v Bratislave, 27. februára v Banskej Bystrici a 20. Marca v Košiciach. Sú zdarma a zúčastniť sa ich môže ktokoľvek!

  Workshop je rozdelený do troch častí. V prvej ti ukážeme 20 príkladov inovatívnych social biznisov z celého sveta a v rámci krátkej case study ukážeme ako social biznis nápadu nájsť biznis model. V druhej časti ťa inšpirujeme ako nápady rozpoznávať a prostredníctvom lean canvas naučíme ako nápad uchopiť.  V záverečnej tretej časti budeš prezentovať výstup svojej celodennej práce a budeš mať možnosť vyhrať cenu najsympatickejšieho nápadu dňa!

  Kapacita workshopov je obmedzená, tak sa registruj ešte dnes:
  13. február // Bratislava
  27. február // Banská Bystrica
  20. marec // Košice