• SOCIAL IMPACT AWARD – rozbehni biznis, pomôž sebe a svojmu okoliu a získaj 3000 EUR .

  Máš nápad alebo už rozbehnutý projekt, ktorý pomáha riešiť sociálny a spoločenský problém a rozvíja tvoje okolie ? Tak práve ty sa môžeš uchádzať o 3000 EUR. Social Impact Award otvára ďalší ročník podpory pre spoločensky prospešné biznis nápady mladých ľudí.

  Hlavnou myšlienkou Social Impact Award je nájsť mladých ľudí, študentov vysokých či vyšších odborných škôl, ktorí majú nápad, ako udržateľne, inovatívne a kreatívne riešiť spoločenské a ekologické problémy okolo seba.

  Ide o najväčší rozvojový program spoločensky prospešného podnikania pre študentov v Európe. Len minulý rok sa prihlásilo spolu viac ako 400 študentských projektov, z ktorých až 60% pokračuje v pôvodnej myšlienke aj po skončenís úťaže. Po dvoch úspešných ročníkoch budeme tento rok na Slovensku organizovať už tretí ročník tejto skvelej príležitosti.

  Autori najlepších projektov opäť získajú finančnú odmenu od Nadácie Slovenskej sporiteľne. Štyri víťazné projekty si odnesú  1500 EUR. Projekt, ktorý urobí vo svojej myšlienke a jej realizácii pošas inkubátora najväčší pokrok. získa navyše ďalších 1500 EUR. Spolu si tak môžeš odniesť financovanie tvojich aktívít vo výške 3000EUR.

  Spustenie 3. ročníka! 

  Hľadáš inšpiráciu pre tvoju kariéru? Rozmýšľaš o vlastnom podnikaní? Chcel by si v živote robiť niečo, čo ťa bude baviť? Ak si aspoň na jednu otázku odpovedal áno, príď sa pozrieť na zahájenie 3. ročníka Social Impact Award na Slovensku kde ti predstavíme:

  • aké nápady hľadáme
  • tohtoročnú novinku Impact Academy
  • jednoduchý spôsob ako rozpoznávať nové nápady
  • inšpiratívne príklady minuloročných finalistov
  • rovnako zmýšľajúcich ľudí ako si ty

  Podujatie sa bude konať 4. marca od 17:30 v priestoroch Impact Hub Bratislava, registrovať sa môžeš tu.
  Príď sa inšpirovať ako podnikateľskou cestou riešiť aktuálne spoločenské a environmentálne problémy vo tvojom okolí.

Comments are closed.