1. Domov
 2. Program
 3. O inkubátore

Inkubátor SIA

Náš inkubačný program SIA je komplexný program, ktorý poskytuje nástroje a podporu potrebnú na vybudovanie úspešného biznisu. Tie najlepšie projekty programu si odnesú cenu Social Impact Award, ale všetkým finalistom (aj tým, ktorí nevyhrajú) poskytne táto skúsenosť bezpochyby zručnosti a znalosti, ktoré im pomôžu po celú dobu ich cesty, na ktorú sa v oblasti spoločensko prospešného podnikania vydali.

Inkubačný program poskytuje účastníkom tieto výhody:

 • Individuálna podpora: Naša skupina odborníkov a mentorov vám na každom kroku ponúkne individuálne konzultácie pri finalizácii a prototypovaní vášho podnikania a modelov dopadu.
 • Zmysluplné kontakty: Budete súčasťou skupiny podobne zmýšľajúcich mladých ľudí, s ktorými môžete budovať trvalé vzťahy a vymieňať si nápady.
 • Globálne zviditeľnenie: Program vám pomôže vytvoriť si prvých priaznivcov a zviditeľniť sa vďaka nášmu komunitnému hlasovaniu, každoročnej kampani, v ktorej tisíce ľudí hlasujú za tie najlepšie projekty.
 • Kľúčové zdroje: Najsľubnejšie projekty si odnesú ocenenie, ktoré zahŕňa finančnú odmenu a vstupenku na náš každoročný medzinárodný SIA Summit. Získate tiež prístup k ďalším výhodám, ktoré môžu zahŕňať priestor pre spoločnú prácu, jedinečné príležitosti od partnerov a ďalšie.

Časová os inkubačného programu

 1. Bootcampy

  Krátke a intenzívne tréningy.

 2. Individuálny mentoring

  Všetci finalisti majú k dispozícii mentora či mentorku, ktorí s nimi pracujú individuálne a poskytujú im špecializovanú podporu na základe ich potrieb.

 3. Skupinové stretnutia

  Špeciálne stretnutia určené na budovanie komunity. Finalisti sa môžu podeliť o profesijné či osobné výzvy, ponúkať či dostávať podporu pre ich riešenie a navzájom sa učiť a vzdelávať zo skúseností ostatných.

 4. Medzinárodné webináre

  Online stretnutia pre všetkých finalistov zo všetkých zapojených krajín, zamerané na budovanie zručností, medzinárodný networking a ďalšie.

Mentori a mentorky programu

Spoznajte mentorov, ktorí vás budú sprevádzať inkubačným programom.

Skúsenosti Alumni

 • SIA pomáha zrealizovať to, čo máš ešte len na papieri alebo v hlave. Vďaka skvelému mentorovi som myšlienku previedla do reality. Najlepšie ale je, že tam to nekončí. Naučil ma postupovať krok po kroku a dnes môžem samostatne posúvať projekt ďalej a ďalej.

  Finalist Anna Nekola Zakladateľka Cestujeme INAK
 • SIA Slovakia nášmu projektu swapnito poslúžila najmä ako inšpirácia a „potvrdenie“ toho, že tento projekt má potenciál na tvorenie pozitívneho dopadu. Odkedy sme sa zúčastnili SIA, pravidelne organizujeme udalosti v Piešťanoch a rozširujeme druh aktivít, ktoré ponúkame našim účastníkom. Mimo toho, participácia na udalostiach SIA boli pre nás nielen edukačne prínosné, ale taktiež veľmi príjemným miestom na strávenie času počas leta.

  Finalist Christopher Svitok Zakladateľ swapnito

Ocenenie

Inkubačný program končí slávnostným odovzdávaním cien počas záverečného podujatia Award Ceremony. Víťazi nášho medzinárodne uznávaného ocenenia získajú jednorazovú finančnú odmenu, ktorá im pomôže pokryť ich počiatočné náklady. Naše ocenenie tiež umožňuje zviditeľniť sa pred širokou škálou zainteresovaných strán na lokálnej i medzinárodnej úrovni, a zároveň slúži ako dôkaz spoľahlivosti pre potenciálnych finančných partnerov. Všetci ocenení víťazi sa nakoniec stretnú na každoročnom medzinárodnom SIA Summite, aby spoločne oslávili koniec programu a začiatok svojej kariérnej cesty.

Buďte jedným z držiteľov SIA ocenenia!

Naša cena má medzinárodnú tradíciu a prestíž. Udeľuje sa už viac ako 13 rokov.

Zistiť viac

Naši partneri